0
0

Metın Slıder Alanı

GreenPan ile Sağlıklı Pişir

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

sagliklipisir.com GreenPan Türkiye Online Mağazası

Hikayemiz


Sağlıklı yemek pişirme,  GreenPan ile başlar.


Her gün bilinçli olarak sağlıklı yemekler pişirmek zor olabilir. Bu nedenle doğru tencere ve tava seçimi çok önemlidir. GreenPan, sağlıklı yemek pişirmeyi bir zevk haline getirmeniz için size çok çeşitli sürdürülebilir ve yenilikçi koleksiyonlar sunuyor! 

Thermolon yapışmaz yüzeyimiz, muhteşem ürünlerimiz ve akıllı tasarımlarımıza aşık olmaya hazır mısınız?

GreenPan, diğerlerinden farklı bir pişirme tarzı!

GreenPan'in bir Belçika markası olduğunu biliyor muydunuz?

GreenPan, iki Flaman çocukluk arkadaşı tarafından geliştirildi: Jan Helskens ve Wim De Veirman. Geleneksel yapışmaz tavaların aşırı ısındığında zehirli maddeler saldığını keşfettiklerinde, sağlıklı bir alternatif arayışına girdiler. Sonunda, bir kum bazlı olarak elde edilen sıfır zararlı PFAS içermeyen yapışmaz bir  yüzey olan Thermolon'u geliştirdiler . Ve GreenPan böyle doğdu! 


Akıllı Teknolojiler


Sağlıklı yapışmaz yüzeyimiz  amiral gemisi ürünümüz olabilir, ancak aynı zamanda bir dizi son teknoloji icat ettik. Yenilik yapmaktan asla vazgeçmiyoruz- ve bununla gurur duyuyoruz!


Thermolon


GreenPan'in yapışmaz yüzeyini  kendisi üreten tek marka olduğunu biliyor muydunuz? Bu nedenle yapışmaz yüzeyimizin  %100 sağlıklı olduğunu ve sıfır zararlı kimyasal içerdiğini garanti edebiliriz.Sağlıklı PFAS içermez


PFAS'ın doğaya salındığında çok uzun ömürlü olmaları nedeniyle 'sonsuza dek kimyasallar' olarak adlandırıldığını biliyor muydunuz? Güzel haber? Başka seçenekler var. Bu nedenle, PFAS'sız bir gelecek seçmenin tam zamanı .
Sertifikalarımız


Fabrikamız ISO 9001, ISO 14000 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir.GreenPan'da çalışanlarımızı ve çevreyi önemsiyoruz.


Thermolon™ katmanlarının üretiminde kürleme aşamasında %60 daha az CO2 emisyonu.
Kalitemizin Tanınması


Ürünlerimiz şimdiden dünya çapında birçok ödül kazandı ve bununla gurur duyuyoruz! Üstün kalitemiz, yüksek kaliteli malzemelerimiz, sağlıklı yapışmaz yüzeyimiz ve akıllı tasarımımız ile fark yaratıyoruz.


Excellence in Housewares Awards 2019