0
0

Metın Slıder Alanı

GreenPan ile Sağlıklı Pişir

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

sagliklipisir.com GreenPan Türkiye Online Mağazası

Sık Sorulan Sorular


Thermolon ne kadar güvenli?


Tarafsız laboratuvarların araştırmaları sonucu ,GreenPan’in  Thermolon teknolojisinin ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Alman LFGB tarafından belirlenen uluslararası gıda ile temas standartlarını karşıladığını kanıtlanmıştır. Yapışmaz yüzey aynı zamanda İsviçre hükümeti ve KTR (Kore Laboratuvar Akreditasyonu tarafından onaylanmış yetkili test kuruluşu) tarafından da standartlarını karşıladığı kanıtlanmıştır.

GreenPan'in şimdiye kadarki ilk %100 organik yapışmaz yüzey olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz ve yenilikçiliği ilke edinen GreenPan, dünyanın her yerindeki müşterilerimiz için dinamik pişirme ürünleri yaratmaya devam ediyoruz. Greenpan'ın ürünleri PFAS içermemesine ek olarak tamamen çevre dostu mudur?


Thermolon yapışmaz yüzeyimiz kum bazlıdır ve PFAS gibi zararlı kimyasallar içermez. Bu yapışmaz yüzeyin üretimi, geleneksel yapışmaz kaplamaların üretiminden %60 daha az CO2 yayar. Sürdürülebilirliğe büyük önem veriyor ve üretim sürecimizi sürekli optimize ediyoruz.
Thermolon yapışmaz yüzey, geleneksel yapışmaz kaplama ile aynı işlevi görüyor mu?


Geleneksel yapışmaz kaplama ile aynı özelliklere sahiptir, ancak PFAS içermez. Thermolon yapışmaz yüzey, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bu nedenle, tavayı yanlışlıkla aşırı ısıtırsanız, yüzey aşınmaz ve zehirli dumanlar açığa çıkmaz. Geleneksel yapışmaz tava ile bu özellikler mümkün değildir!  Thermolon yüzey iyi bir ısı kılavuzudur. Böylece daha düşük ısıda pişirebilir ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz.